Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

20.12.2019

Mag de fiscus de harde schrijf van uw PC kopiŽren?

Lees meer

18.12.2019

Iedereen van BVBA naar BV! Verplichte wijzigingen vanaf januari 2020.

Lees meer

18.12.2019

De BV en de inkoop eigen aandelen

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb