Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

19.05.2020

Is ten onrechte aangerekende btw aftrekbaar?

Lees meer

17.05.2020

Hervorming goederenrecht in het burgerlijk wetboek

Lees meer

15.05.2020

Verhoging minimum belastbare winst: wanneer is er sprake van recidive?

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb