Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

08.08.2019

Onkostenvergoeding buitenlandse dienstreizen

Lees meer

26.07.2019

Invordering van fiscale schulden: nieuwe regels vanaf 2020

Lees meer

22.07.2019

Jobsdeal: boost voor de tewerkstelling…

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb