Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

29.11.2018

Vrijstelling van sociale bijdragen zelfstandigen op nieuwe leest

Lees meer

26.11.2018

Hoe verloopt de verplichte registratie van dienstenverleners aan vennootschappen?

Lees meer

23.11.2018

Nieuwe modellen van attesten voor fiscale aftrek woning

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb