Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

26.09.2019

Aanvang, wijziging of stopzetting btw-werkzaamheid: binnenkort digitaal aangeven

Lees meer

23.09.2019

Btw en kleine ondernemingen: geen lijst belastingplichtige afnemers

Lees meer

20.09.2019

Vangnet voor zelfstandigen: het overbruggingsrecht

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb