Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

27.03.2019

Finivo start met digitaal ondertekenen

Lees meer

26.03.2019

De nieuwe WLPT-methode om de CO2-uitstoot te berekenen

Lees meer

26.03.2019

Ge´ndexeerde bedragen personenbelasting aanslagjaar 2019 en 2020

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb