Management

Els Watzeel - Administrateur Délégué

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Administrateur Délégué

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Administrateur

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Derniers nouvelles

20.12.2019

Le fisc peut-il copier le disque dur de votre PC ?

Lire la suite

18.12.2019

Iedereen van BVBA naar BV! Verplichte wijzigingen vanaf januari 2020.

Lire la suite

18.12.2019

La SRL et le rachat d'actions propres

Lire la suite

site web par Kluwer EasyWeb