Management

Els Watzeel - Gedelegeerd Bestuurder

els.watzeel@finivo.be

 

Stefaan Vanroy - Gedelegeerd Bestuurder

stefaan.vanroy@finivo.be

 

Sandy Ronsmans - Bestuurder

sandy.ronsmans@finivo.be

 

Katy Styfhals - Bestuurder

katy.styfhals@finivo.be

 

Kristof Kennis - Bestuurder

kristof.kennis@finivo.be

 

Geert Bogaerts - Bestuurder

geert.bogaerts@finivo.be

 

Leslie Vogelaers - Finance & HR Manager

leslie.vogelaers@finivo.be

 

Greta De Waele - Office Manager

greta.dewaele@finivo.be

 

Laatste nieuws

26.04.2018

Niet-inwoners krijgen minder fiscale voordelen

Lees meer

24.04.2018

Wat wijzigt er in uw personenbelasting vanaf dit jaar?

Lees meer

24.04.2018

Eigen werk in onroerende staat: jezelf btw aanrekenen is niet meer altijd nodig

Lees meer

website door Kluwer EasyWeb